Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УжНУ активно готується до початку нового навчального року (ФОТО)

20 серпня 2017 р., 14:20

У ці спекотні дні у стінах Ужгородського національного університету йде активна підготовка до нового навчального року.

Доброю традицією останніх років стало оновлення не тільки навчальних приміщень, але й житлово-побутових умов для студентів. Ректор вишу Володимир Смоланка зізнається, що оновлення усіх гуртожитків потребує більше часу, але ремонтні роботи в житлових корпусах триватимуть.

{g}

Поки студенти ще насолоджуються літньою порою керівництво вишу вирушило на огляд університетських об’єктів, де проводилися поточні та капітальні ремонтні роботи. Ректор Володимир Смоланка та два проректори - Олександр Рогач та Дмитро Сойма перевірили стан попередньої готовності до нового навчального року.

Розпочали свій візит з медичного факультету, де відбувся капітальний ремонт підвального приміщення, яке вже з нового навчального року буде передано кафедрі анатомії. Тут матимуть можливість відвідувати лекційні та практичні заняття студенти трьох спеціальностей: судової медицини, загальної хірургії та анатомії.

Опісля відвідали гуртожиток №3. Тут ремонтні роботи тривають на п’ятому поверсі, а на четвертому майже завершили. Проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма розповідає, що цьогоріч у гуртожитку зробили косметичний ремонт коридорів, замінили усі двері на кімнатах студентів та оновили кухню і санвузол. Керманичі вишу кажуть, що важко приводити до ладу те, що вже понад 60 років не отримувало належного догляду.

Далі оглянули факультет здоров’я та фізичного виховання. Тут найбільших змін зазнає мала фізкультурна (гімнастична) зала. Перестилання підлоги, оновлення стін та стелі, заміна дзеркальної стіни – це далеко не повний перелік робіт, які проводяться в приміщенні. Також змін зазнала дерев’яна перегородка, яка відгороджувала трибуни басейну від коридору - її замінили на металопластикову.

Ректор університету Володимир Смоланка зізнається, що враження від побаченого хороші. «Щороку перед початком навчання ми відвідуємо усі об’єкти, які потребували ремонту, – розповідає Володимир Іванович, - підводимо попередній підсумок, що вдалося зробити, а що потребує ще втілення. Однією з найбільших проблем, яка потребувала нагального вирішення було те, що кафедра анатомії, яка обслуговує шість(!) факультетів, була розташована на базі обласної клінічної лікарні. Ми ухвалили рішення звільнити та облаштувати необхідні приміщення на медичному факультеті для роботи цієї кафедри.

Також, щорічно проводяться ремонтні роботи у гуртожитках. Минулого року ми почали масштабні роботи у четвертому та другому гуртожитках. Зараз проводимо до ладу третій, де вже відремонтовано четвертий та п’ятий поверхи, туалети та кухні. Загалом важко перерахувати, що вже встигли виконати. Тільки поточні роботи проводилися на п’ятдесяти двох об’єктах університету, а також капітальні роботи - на семи. Ми не забуваємо і про інші аспекти побуту. Так, тільки цьогоріч ми замінили двісті п’ятдесят матраців та подушок для наших студентів. А для забезпечення навчального процесу нами закуплено комп’ютери на суму майже 800 тисяч гривень, які будуть обслуговувати чотири нові комп’ютерні класи» - коментує ректор.

Окрім вже перерахованого варто зазначити, що чимало аудиторій та лабораторій біологічного, фізичного та хімічного факультетів вже відремонтовані. Проведенио ремонт науково-дослідної частини, поточний ремонт аудиторій факультетів туризму та МК, історії та міжнародних відносин, інституту іноземних мов, ремонт покрівель, заміна стояків опалення й електромереж ряду аудиторій та багато іншого.

Утім, до нового навчального року ще чимало часу, і список виконаних робіт ще збільшиться на декілька пунктів. А оцінити виконану роботу студенти зможуть вже зовсім скоро, хтось із поселенням в гуртожиток, хтось – із першої пари.

Вероніка Кобаль, Інформаційно-видавничий центр УжНУ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com