Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Більше 60 територіальних оборонців Закарпаття рвуться на Схід

10 липня 2014 р., 13:29

Але поки туди може поїхати або весь склад батальйону територіальної оборони, або ніхто. Окремих добровольців відправити не можуть.

У четвер, 10 липня, під час засідання сесії Закарпатської обласної ради, військовий комісар обласного військового комісаріату прокоментував ситуацію з місцем розташуванням Закарпатського батальйону територіальної оборони:

- У ЗМІ з’явилося багато інформації, що батальйон територіальної оборони буде відправлено на Схід 18 липня в зону АТО. Доповідаю: до 18 числа продовжено бойове злагодження на дільниці полігону с. Оріховиця, Ужгородського району. Зараз йде доотримання техніки, інших засобів, які повинні бути на озброєнні у батальйону. Тільки після закінчення бойового злагодження, комісією буде складено акт про готовність того, чи іншого підрозділу. Зараз такого підрозділу, який би відповідав всім вимогам, нема.

У батальйоні є 63 добровольці, які хочуть, щоб їх відправили в зону АТО, але механізму їх відправки на Схід окремо від батальйону не існує.

Прес-центр ОДА
василина9 10.07.2014 20:28 IP: 66.178.224.91
пане комисар не обманюйте людей мий вам совет кажит праду

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com