Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Перебуваючи на Закарпатті він відчуває себе захищеним! (ФОТО)

10 липня 2014 р., 13:57

Керівник групи Корпусу Миру США спокійний за ситуацію на Закарпатті.

Представники Корпусу Миру США зустрілися з керівником міліції Закарпаття Сергієм Шараничем. Гості цікавилися у головного міліціонера області питаннями щодо криміногенної ситуації, безпеки громадян і волонтерів організації в регіоні, охорони громадського порядку, взаємодії міліції з громадськістю. Керівник міліції краю запевнив гостей, що Закарпаття є та залишається регіоном із стабільно низьким рівнем злочинності, більш того, за результатами роботи правоохоронців у першому півріччі поточного року загальний рівень злочинності на Закарпатті зменшується. Наголошував головний міліціонер і на тому, що в охороні правопорядку в краї беруть участь й представники добровільних громадських формувань.

 Із свого боку керівник групи моніторингу Корпусу Миру США підтвердив, що «перебуваючи на Закарпатті він відчуває себе захищеним» і щиро подякував правоохоронцям краю за порядок і спокій в регіоні у ці складні для України часи. Група моніторингу відзначила, що Закарпатці традиційно толерантні, законослухняні та релігійні люди. Сергій Шаранич запевнив гостей, що більшість краян налаштована зробити Закарпаття зразком Європейської України. 
СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com