Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття: Школяра побила директорка школи

11 грудня 2017 р., 16:45

Ще у вересні

Однак, відомо про це стало лише сьогодні, 11 грудня. Директорка школи побилп учня,а потім почвла йому погрожувати. Про цей випадок стало відомо лише сьогодні, хоча сталося все ще у вересні.

В с. Верхня Грабівниця Воловецького району Закарпатської області директор школи побила учня 3 класу і потім залякувала його.

Подія сталася ще наприкінці вересня, але лише зараз про неї стало відомо. Про це розповів юрист Сергій Гартінгер.

«29 вересня директор школи Сегедій Наталія вдарила одного із учнів — Пастушенка Ярослава, так, що в останнього пішла кров із носу. Після цього вона змусила вчительку вмити дитину, дати їй мокру ганчірку на лоба й зупинити кров тампоном. Потім директорка прямо під час уроку відізвала дитину в сторону й почала залякувати тим, що посадить хлопчика та його рідних в тюрму, якщо хлопчик розкаже рідним про те, що сталося. Дитина дійсно була настільки залякана, що вдома просто збрехала про розбитий ніс. Після цього в хлопчика почалися нічні кошмари. Коли бабуся почала бити тривогу, правда розкрилася. Факт побиття почали підтверджувати батьки тих дітей, які все бачили. Та й вчителі в неофіційних розмовах про все розказали», — розповідає Гартінгер.

Пізніше директорка школи намагалась спочатку підкупити дитину шоколадкою, потім почалася цькування з її боку. З’ясувалося, що це не перший випадок. Директорка й раніше цькувала й травмувала учнів. Але їхні батьки не хотіли розголосу та переводили дітей в інші школи.

 Дзеркало Закарпаття

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com