Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про заходи із запобігання торгівлі людьми розкажуть в ОДА

30 січня 2018 р., 12:45

Вже завтра

У середу, 31 січня, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться брифінг на тему: «Співпраця державних структур та громадського сектору у сфері запобігання торгівлі людьми».
Із журналістами зустрінуться директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішка, начальник Служби у справах дітей Світлана Якімеліна, голова правління Закарпатської громадської жіночої організації «Веста» Інна Сабадош.
Йтиметься про результати реалізації в області освітньо-практичного проекту «Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування щодо ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги в рамках національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми». А також про співпрацю та надану структурними підрозділами ОДА підтримку в рамках даного проекту.

Початок о 10 годині.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp