Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Торік проведено 64 молодіжні заходи, до яких залучено понад 15 тисяч юнаків і дівчат краю

7 лютого 2018 р., 18:25

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2018 рік, крайові обранці розглянуть проект рішення «Про хід виконання Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2016 – 2020 роки» за минулий рік

В документі окреслено найважливіші завдання, виконані у звітному періоді. А саме: організовано та проведено конкурс з визначення програм (проектів, заходів) стосовно дітей та молоді, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка; організовано та проведено заходи, спрямовані на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної позиції молоді, на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, на підтримку ініціатив молоді, створення умов для її творчого і духовного розвитку, інтелектуального самовдосконалення. Проведено тренінги, спрямовані на набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти (розвиток неформальної освіти); забезпечено участь представників громадських організацій, органів студентського самоврядування, обдарованих і талановитих дітей, молоді у міжнародних, всеукраїнських, обласних акціях, іграх, фестивалях, концертах, конкурсах, конференціях, форумах, парламентських слуханнях.

Вказуються заплановані обсяги та джерела фінансування програми, визначені у паспорті даної програми. Так, на 2017 рік з обласного бюджету було заплановано фінансування в обсязі 2775,0 тис грн. Зазначаються фактичні обсяги та джерела фінансування програми у звітному періоді. То ж фактичні обсяги фінансування Програми з обласного бюджету у звітному періоді склали 772,5 тис грн.

Як стверджують розробники цього проекту рішення, реалізація Програми у 2017 році дала можливість посилити роль молоді у суспільно-політичному житті держави та сприяти її становленню як одного із ключових суб’єктів державної політики у молодіжній сфері; посилити спільну та скоординовану діяльність органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства за безпосередньою участю молоді; сприяти формуванню її громадянської та активної життєвої позицій, засад здорового способу життя, розвитку неформальної освіти та підтримки талановитій молоді нашого краю.

Загалом протягом 2017 року організовано і проведено 64 заходи, до яких залучено 15 042 молодих людей.
Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com