Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Чехії висловилися щодо громадянства на Закарпатті

27 вересня 2018 р., 10:05

Нові подробиці:

У вівторок, 26 вересня, посольство Чеської Республіки в Україні спростувало новину про те, що має намір роздавати громадянство нащадкам колишніх жителів Чехословаччини сучасної Закарпатської області.

Так, в публікації на офіційному сайті посольства зазначається, що деякі українські ЗМІ неправильно інтерпретували проект поправки до закону "Про державне громадянство Чеської Республіки", яка на даний момент знаходиться на обговоренні.

"Як у чинному законі, так і в запропонованому проекті, який знаходиться на обговоренні, в §31 абсолютно чітко зазначено, що одержання державного громадянства спрощеним шляхом (так званої «декларацією») не може стосуватися нинішніх жителів Закарпатської області України (колишньої Підкарпатської Русі, яка була частиною міжвоєнної Чехословаччини)", - повідомили в посольстві.

Варто відзначити, що дана поправка не передбачає і не робить можливою ні масове надання громадянства Чехії, ні чеських паспортів жителям українського Закарпаття.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com