Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Скарбниці Закарпаття отримали більш ніж 3,256 млрд грн податків

5 листопада 2018 р., 17:10

Важливо!

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що за січень-жовтень 2018 року до місцевих бюджетів надійшло понад 3,256 млрд грн податкових платежів, що на 577,3 млн грн більше, порівняно з відповідним періодом минулого року.

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Закарпаття – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом десяти місяців поточного року склало 2,239 млрд грн, що на 480,3 млн грн більше відповідного періоду 2017 року.

Наступний за рівнем надходжень – єдиний податок. Зокрема, «спрощенці» сплатили до бюджету понад 445,4 млн грн, що більше за січень-жовтень 2017-го на 91,5 млн грн.

Також місцеві бюджети цьогоріч отримали понад 227,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землю, минулоріч – 235,5 млн грн.

Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів, вже цьогоріч надходження збору склало більше 172,6 млн грн.

Фахівці органів ДФС переконані, що активність бізнесу Закарпаття, фінансова децентралізація, створення легального ринку зайнятості, виплати «білої» заробітної плати, а також сплата прозоро і в повному об’ємі податків та зборів підприємницькою громадою, дають змогу забезпечити додаткові бюджетні резерви для соціально-економічного розвитку нашої області.ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com