Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Даних про неналежну якість мінометів Молот немає - прокуратура

8 листопада 2018 р., 08:12

Однією з головних причин розриву міномета слідство називає порушення порядку проведення стрільб особовим складом.

Військова прокуратура Центрального регіону України повідомила, що слідство наразі не отримало об'єктивних даних про неналежну якість мінометів М 120-15 Молот. Про це прес-служба відомства інформувала увечері 7 листопада в Facebook.

Зазначається, що військова прокуратура Київського гарнізону розслідує кримінальне провадження за фактом неналежного виконання своїх обов'язків військовими посадовими особами 1285 Головного військового представництва Міноборони під час виконання державного контракту, що призвело до закупівлі за бюджетні кошти неякісних мінометів Молот. Триває комплексна військова експертиза.

Крім того, Державна аудиторська служба проводить аудит щодо раціонального використання бюджетних коштів Міноборони.

Досудовим розслідуванням відпрацьовуються суб'єкти господарювання, які залучалися заводом-виготовлювачем до виконання робіт на предмет фіктивності та завищення їх обсягів або вартості.

"Зараз об'єктивних даних про неналежну якість мінометів, які обґрунтовувалися матеріалами справи, слідство не отримало", - зазначено в повідомленні військової прокуратури.

За версією слідства, в даний час однією з головних причин розриву міномета Молот є факти подвійного заряджання і порушення порядку проведення стрільб особовим складом.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com