Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Іршавські школярі вчитимуться по-новому (ФОТО)

17 серпня 2014 р., 14:42

Гімназія прийме учнів у нові стіни.

 

Останні чотири роки весь навчальний процес організований у будівлі гімназії. Від початку заснування керує Іршавською гімназією Олеся Гелетей.

Як і інші навчальні заклади, гімназія, готова приймати своїх вихованців. На середину серпня косметичний ремонт зроблено у всіх класних приміщеннях. Лишається розмістити стенди, навчальні таблиці тощо.

Цього року деякі класи отримали нові меблі, новий лінолеум на підлогу, стільці. Торік частина поповнилася новими шторами. Все це вдалося придбати виключно за рахунок батьківських коштів. Леся Іванівна відзначає, що педколектив завжди знаходить порозуміння із батьками, - «Не лише вчителі, а й батьки хочуть, аби їхні діти навчалися у комфортних умовах. Тому часто самі ініціюють придбання меблів, проведення ремонтів у класах тощо. А силами техпрацівників, завдяки чіткій і грамотній організації роботи завгоспа Василя Меренича, вдається організувати виконання всього запланованого».

Найбільшою проблемою залишається поганий стан санвузлів. Вони надто старі і потребують капітального ремонту – заміни труб, чаш, а також встановлення кабінок. Ця робота об’ємна та потребує належного фінансування, проте за словами директора навіть за неї вже готові взятися батьки й допомогти із фінансуванням, а роботу виконуватимуть техпрацівники закладу.

Силами працівників протягом певного часу на другому поверсі змогли зробити бібліотеку та кабінет директора, використавши площу коридора, оскільки всі наявні приміщення відведено для навчання учнів. До слова, всі вікна класів та коридорів нові, енергозберігаючі.

Проте спираються у гімназії не лише на підтримку ззовні. І справді яскравий приклад – кабінет мистецтва, в якому знаходиться шафа 25-річної давності. Її стан та зовнішній вигляд був жахливим, а зараз та ж сама шафа – це витвір мистецтва зроблений руками вчителя Яніни Шафар. Фасад шафи оздоблений петриківським розписом із прекрасними малюнками, у яскравих кольорах на притаманному, для цього виду малярства, білому тлі. Цей елемент додає незвичної і приємної атмосфери.

«Своїх учнів, котрих буде близько 250 прийняти у гімназії готові, а всю роботу, котра недовиконана, крок за кроком спільними зусиллями, втілюватимемо у життя під час навчального процесу», - резюмувала директор.


Іршавська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com