Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Був у депресії: нові подробиці смерті Тимчука

21 червня 2019 р., 21:47

За інформацією журналістів, депутат не чистив, а грався зброєю

Версія про самогубство поки не відкидається, оскільки депутат останнім часом перебував у депресії, про це знали і дружина, і сусіди.

Загиблий вчора депутат Дмитро Тимчук останнім часом нібито перебував в депресії. Про це повідомляє Telegram-канал The Newsroom.

Уточнені дані журналістів на цю хвилину:

1. Травмата Форт-17Р не було. Був нагородний бойовий Форт-17.

2. Депутат, за даними журналістів, не чистив зброю, а нібито грався нею, то вставляючи, то виймаючи магазин, пересмикував затвор, натискаючи на курок "вхолосту". За словами дружини, вона просила його не робити цього, покласти пістолет, але він не слухав. Далі, вона каже, що відвернулася, і тут пролунав постріл.

3. Версія про самогубство поки не відкидається, оскільки депутат останнім часом перебував у депресії, про це знали і дружина, і сусіди.

4. Проведено необхідні експертизи, в тому числі взяття змивів з рук цивільної дружини Тимчука на предмет наявності там порохових газів.

5. За результатами експертиз, на вже відкрите провадження за ст.115 (умисне вбивство) очікується докваліфікація (або щодо самогубства, або про загибель в результаті необережного поводження зі зброєю).

Раніше в середу, 18 червня, стало відомо про загибель Дмитра Тимчука. Його колега з фракції Антон Геращенко повідомив, що за попередніми даними, Тимчук випадково застрелився при чищенні нагородної зброї у власному будинку. Про те, що сталося, повідомила дружина Тимчука.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com