Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті перевіряли суб’єкти господарювання

13 липня 2019 р., 14:00

Такі результати

Упродовж І півріччя 2019 року працівниками відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області проведено 9 планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної та картографічної діяльності, які здійснюються згідно з річним планом затвердженого наказом Держгеокадастру від 30.01.2018 р. № 223 “Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019 рік”.

Перевірки спрямовані на зменшення та запобігання порушень у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності. Зокрема, здійснення нагляду та контролю за дотриманням суб’єктами господарювання та сертифікованими інженерами-геодезистами вимог законів, інших нормативно-правових актів, нормативно-технічних документів, стандартів, норм і правил у відповідній сфері.

У ході перевірок здійснено практичне виконання комплексу топографо-геодезичних (вишукувальних) робіт по координуванню точок із застосуванням супутникової системи навігації. Разом з цим, проконтрольовано камеральне опрацювання результатів робіт (наявність відповідного ліцензійного програмного забезпечення) та поетапне дотримання усіх норм законодавства у сфері господарювання.

До кінця 2019 на території області заплановано провести ще 9 аналогічних заходів, згідно вищевказаного затвердженого плану здійснення заходів державного нагляду (контролю).

З результатами перевірок можна ознайомитись на Інспекційному порталі.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com