Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Відпрацювання у квадраті, або як рятувальники двох районів Закарпаття правилам безпеки громадян навчали

21 серпня 2019 р., 16:45

Під пильну увагу надзвичайників потрапили жителі населених пунктів Великі Геївці та Великі Лази Ужгородського, а також Синевир Міжгірського районів

Як не допустити пожежі вдома та екосистемах, правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів й під час відпочинку біля водойм, розповідали фахівці ДСНС Ужгородського та Міжгірського районів Закарпаття. Під пильну увагу надзвичайників потрапили жителі населених пунктів Великі Геївці та Великі Лази Ужгородського, а також Синевир Міжгірського районів.

Так, рятувальники Ужгородського району поінформували мешканців населених пунктів про пожежі, які сталися в районі через недотримання правил пожежної безпеки в побуті та нагадали пересічним громадянам правила безпеки на відкритих територіях, під час відпочинку на природі, або у лісі. Надзвичайники завітали до місцевих аграріїв та ознайомили іх з правилами безпечної жнивної кампанії, а також відвідали заклади із масовим перебуванням людей: магазини та місцевий спортклуб де нагадали працівникам про заходи безпеки та алгоритм дій під час виникнення пожежі на робочому місці.

Аналогічний захід провели й міжгірські рятувальники. Останні, навідалися до місцевих закладів торгівлі, де з персоналом провели протипожежний інструктаж та нагадали правила користування вогнегасником у разі виникнення пожежі у таких приміщеннях. Також поспілкувались із перехожими просто на вулиці. Щоб люди не забували життєво важливі поради, рятувальники вручали громадянам листівки з правилами пожежної безпеки.


У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com