Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді молодь тренувалась бути військовими

11 жовтня 2019 р., 18:00

Страх перед військовою службою повністю розвінчаний

У цьому мали змогу переконатись гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України, які передсвятковий день присвятили виключно підростаючому поколінню.

В Ужгороді учні школи №4 приміряли на себе засоби захисту та вчились надавати домедичну допомогу. У цьому їм допомогли інструктора з бойової підготовки. Окрім того діти цікавились особливостями військової служби, що для гвардійців є найважчим, а що дається з легкістю.

Володимир Кирик, викладач предмету Захист Вітчизни, зазначив, що діти найкраще засвоюють матеріал саме під час практичних занять, таких як провели гвардійці. Тому вже запросив військових на наступні уроки.

Говорили і про майбутнє, адже багато хто зі старшокласників вже обирає і вищий навчальний заклад. Серед варіантів і військові виші: Національної гвардії та Збройних сил. Хлопці кажуть, що їм якраз і не вистачало спілкування з військовими, адже питань, щодо навчань у військових вишах, виникає дуже багато.


Військова частина 3002 ЗТУ НГУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com