Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УжНУ – 74 роки! Щороку зростає його загальнодержавне і міжнародне визнання

21 жовтня 2019 р., 17:35

У понеділок, 21 жовтня, заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна взяла участь в урочистому засіданні Вченої ради, присвяченому 74-й річниці Ужгородського національного університету

Привітати університет з черговими іменинами приїхало чимало колег, друзів з українських та закордонних вишів, зокрема із Канади, США, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Традиційно відкрив урочисту частину доктор медичних наук, професор, ректор УжНУ Володимир Смоланка, який з гордістю розповів про досягнуті успіхи найкращого у Східній Європі вишу, подякувавши викладачам-ветеранам за вагомий вклад у розвиток вищого навчального закладу.

- Нині наш університет є найстаршим вищим освітнім закладом Закарпаття, який системно і поступально розвивається, щороку зростає його загальнодержавне і міжнародне визнання, - сказав Володимир Смоланка. - В УжНУ щороку відкриваються нові спеціальності, розробляються актуальні для сьогоднішньої доби наукові теми, а сам колектив вишу є найпотужнішим ядром суспільного загалу міста і області, який позитивно впливає на їхній динамічний розвиток.

Вітаючи всіх присутніх від імені голови ОДА Ігоря Бондаренка, Ольга Травіна наголосила не зупинятися на досягнутих успіхах вишу, адже щоденна, копітка робота колективу УжНУ приносить результат.

- Нині Ужгородський національний університет по праву є одним з кращих університетів не тільки в Карпатському регіоні, але й в Україні. Щороку ми пишаємося тим, як зростає його авторитет і на світовій арені. Завдяки вашій плідній праці, цілеспрямованості, творчому пошуку, Ужгородський національний університет гідно показав себе в науковому світі, став альма-матер для багатьох поколінь студентів, які тепер успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу, - зазначила Ольга Валеріївна.

Від себе особисто вона додала, що також є випускницею УжНУ, і це для неї висока честь. «Усім зичу міцного здоров’я та творчого натхнення, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень! – завершила промову О.Травіна.

Далі посадовець виконала приємну місію, вручивши працівникам вишу грамоти та нагороди Закарпатської обласної державної адміністрації.

{g}
Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp