Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Кабмін скасує 40% форм Держстату

14 січня 2020 р., 08:01

Зараз підприємства зобов'язані надавати форми з інформацією, яка вже є у держави.

Тому скасування цих форм не вплине на якість і обсяги інформації, яку готує Держстат для держави, вважає Дубілет.Кабмін скасує 43 зі 110 обов'язкових форм, які підприємства надають Держстату. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у Telegram в понеділок, 13 січня.

Скасувати надання форм вирішили після аудиту, який проводили останні кілька місяців. У підприємств не будуть збирати ту інформацію, яка і так є у держави, а також ту, яка не використовується для прийняття управлінських рішень.

"За цими критеріями ми бачимо, що зможемо скасувати 43 форми (всього їх 110). При цьому це не вплине на якість і обсяги інформації, яку для держави готує Держстат", - написав Дубілет.

Серед форм, які більше не будуть обов'язковими, Дубілет навів такі:

Звіт про використання і запаси палива (4-мтп);Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (1-опт);Використання інформаційно-комунікаційних технологій на підприємствах (1-ІКТ);Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції (1П-НПП);Звіт про обсяги реалізованих послуг (1-послуги);Звіт щодо праці (1-ПВ);Звіт про діяльність громадської організації (1-ГО);Звіт про виробництво промислової продукції за видами (1-П);Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами (1-Б);Звіт про реалізацію продукції сільського господарства (21-заг);Звіт про ціни виробників промислової продукції (1-ціни);Звіт про діяльність установ вищої освіти.Нагадаємо, що раніше в Україні запустили сервіс перевірки електронних квитанцій. У Кабміні обіцяють, що новий сервіс заощадить українцям б


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com