Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мешканців одного з будинків в Ужгороді отримали підтримку

28 січня 2020 р., 15:40

Від вдади

Сьогодні, 28 січня, Закарпатський апеляційний суд виніс рішення про скасування рішення Ужгородської міської ради, яким 10 років тому було передано у власність фізичним особам землі прибудинкової території біля будинку №16 на вулиці Ференца Ракоці. Суд визначив, що рішення 2010 року не відповідало містобудівній документації.

Ужгородська міська рада в особі міського голови Богдана Андріїва підтримала звернення ОСББ «Ракоці 16» до суду.

Власник однієї з квартир цього будинку звернувся до суду про скасування незаконного рішення міської ради 2010 року ще в 2014 році. Відбулося чимало судових засідань, але тільки сьогодні Закарпатський апеляційний суд виніс рішення, яке набуло законної сили негайно, повідомляє управління правового забезпечення Ужгородської міськради.

Таким чином Ужгородська міська рада учергове підтримала ужгородців – цього разу мешканців будинку на вул. Ференца Ракоці,16, що у самісінькому центрі міста, у відстоюванні їхніх прав на користування спільною прибудинковою територією.

Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com