Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Андрій Балога звертається до керівництва області щодо перспективного плану формування територій області

28 лютого 2020 р., 18:00

Зі своєї сторони, ми готові прийняти всіх, хто хоче жити і працювати в складі нашої об’єднаної громади, забезпечивши їм рівні умови

Як голова Мукачівської об’єднаної територіальної громади Андрій Балога звернувся до керівництва Закарпатської ОДА з проханням дослухатись думки людей в селах Жнятино, Доробратово, Негрово та внести зміни в перспективний план формування територій громад Закарпатської області. Оскільки, жителі цих громад бачать себе в складі Мукачівської ОТГ, а не тих об’єднаних громад до яких їх планують приєднати.

«Звертаюсь особисто, бо до сьогодні, всі аргументи жителів цих сіл на користь приєднання до Мукачівської ОТГ влада або відкидає, або просто ігнорує. Більше того, їх представників навіть не запрошують до обговорення процесу приєднання ні на рівні області, ні на рівні Києва. В результаті маємо парадоксальну ситуацію, коли добровільне об’єднання перетворюється на примусове, без жодних пояснень та логіки.

Зі своєї сторони, ми готові прийняти всіх, хто хоче жити і працювати в складі нашої об’єднаної громади, забезпечивши їм рівні умови. Але, ми завжди виступали за те, щоб такі приєднання відбувались лише на добровільній основі, оскілки, в іншому випадку, втрачається вся логіки реформи», - зазначає Андрій Балога.

«На моє глибоке переконання, об’єднана територіальна громада – це велика родина, яка ніколи не зможе нормально існувати та розвиватись, якщо когось туди привели під примусом. Сподіваюсь, що в Закарпатській ОДА перестануть вдавати із себе глухих та почують думку жителів Жнятина, Доробратова та Негрова.Бо кому, як не місцевим жителям визначати своє майбутнє та приймати такі відповідальні рішення», - резюмує міський голова.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com