Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Михайло Рівіс: На території Закарпатської області також уводяться обмежувальні заходи

26 березня 2020 р., 13:15

Відбулося засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Закарпатській області.

Як відомо, за рішенням Кабінету Міністрів в Україні на всій території на 30 днів терміном до 24 квітня 2020 року введено режим надзвичайної ситуації, карантинні заходи продовжено.

За словами голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса, починаючи із 00.00 год 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території нашої області вводяться обмежувальні заходи.

Зокрема, припинення роботи: всіх ринків, за винятком великих продуктових оптових ринків; відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС.

Йдеться також про необхідність припинення руху автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автодоріг: Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород) та Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст).

Посилюється охорона публічної безпеки та порядку шляхом облаштування контрольно-пропускних пунктів на перевальних ділянках таких автодоріг: Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів); Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп), де проводитиметься температурний скринінг тих, хто в'їжджає на територію області.

«Усі разом і кожен окремо маємо розуміти, що режим надзвичайної ситуації вимагає виважених, консолідованих, злагоджених дій усіх структур, від яких залежить життєдіяльність області. В умовах поширення COVID-19 – нової хвороби, про яку відомо не так багато, ми повинні саме так і діяти. І рішення про обмежувальні заходи є на часі та правильним», - наголосив М.Рівіс.


Прес-служба облради

Схожі новини

Медики діятимуть у рамках надзвичайної ситуації
На Закарпатті сталася надзвичайна ситуація регіонального рівня (ДОКУМЕНТ)
Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС попередньо класифікувала паводок на Закарпатті надзвичайною ситуацією регіонального рівня
Як спакувати екстренну валізу?
Градобій на Закарпатті визнали надзвичайною ситуацією регіонального рівня (Документ)
Михайло Рівіс: Усі ми сьогодні – в нестандартній ситуації, тому й рішення мають бути такими ж
Михайло Рівіс підвів підсумки 2018-го та наголосив на пріорітетах у 2019 році
Михайло Рівіс провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування в режимі онлайн
Мораво-Сілезький край та Закарпаття домовилися про співпрацю (ФОТО)
Михайло Рівіс закликав усі служби повернутися до виконання Тимчасової схеми організації дорожнього руху на ділянці автодороги до КПП «Дяково»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com