Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Продуктові набори для вразливих верств населення

6 квітня 2020 р., 18:50

Акція в області відбуватиметься у період з 7 по 23 квітня 2020 року

З 7 квітня 2020 року за ініціативи Міністерства соціальної політики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ та Закарпатською обласною державною адміністрацією у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19 в області розпочнеться акція забезпечення найбільш вразливих верств населення Закарпаття (одиноких осіб, осіб одиноко проживаючих, громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю) продуктовими наборами.

Продуктові набори через мережу міських і районних територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також центрів надання соціальних послуг ОТГ будуть доставлені персонально кожному одержувачу у всіх населених пунктах області.

До складу продуктового набору входитимуть продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше. Вага одного продуктового набору становитиме близько 12 кілограм.

Загальна кількість продуктових наборів, які будуть передані відповідній категорії населення Закарпаття, становить 11055 пакунків.

Першими в області продуктові набори вже 8 квітня 2020 року зможуть отримати мешканці міст Ужгород, Мукачево і Берегово, а також Ужгородського та Свалявського районів.

Акція в області відбуватиметься у період з 7 по 23 квітня 2020 року. Прес-центр Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com