Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Уже 2534 закарпатці задекларували свої доходи

9 квітня 2020 р., 16:05

З початку року, станом на 1 квітня 2020 року, 2534 жителі Закарпаття подали декларації про доходи, отримані минулоріч, з них 1458 «обов’язкових» та 1076 – на отримання податкової знижки.

Про це повідомляють фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Ці громадяни задекларували 317 млн грн доходів, з яких до бюджету надійде 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 846,2 тис. грн військового збору. До повернення на розрахункові рахунки платників належить майже 2,9 млн грн ПДФО.

Найчастіше мешканці декларували доходи від надання майна в оренду, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, доходи у вигляді спадщини і подарунків.

Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається за вибором платника податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, при цьому платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису (ЕЦП), скориставшись Електронним кабінетом платника податків на веб-порталі ДПС України.

Разом з тим, наголошуємо, що у зв’язку з карантинними заходами в Україні, термін подання декларації про матеріальний стан та доходи для громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і для тих, які зобов’язані подати декларацію, продовжено до 1 липня 2020 року.

Детальніше про Деклараційну кампанію 2020 можна дізнатися ТУТ.

Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp