Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чорнобиль відкрився для туристів після карантину

30 травня 2020 р., 12:52

Для туристів буде доступний один маршрут, але для відвідування обов'язково пройти температурний скринінг, а також мати маски, одноразові рукавички і антисептики.

Чорнобильська зона відкривається для туристів, але тільки за умови дотримання карантинних обмежень. Про це повідомляє Державне агентство з управління зоною відчуження в п'ятницю, 29 травня.У зоні дозволено проводити масові (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні та інші) заходи, в тому числі, відвідування з метою ознайомлення, з урахуванням заборон карантинних заходів, встановлених Кабміном.Обов'язковими умовами відвідування зони відчуження є проходження температурного скринінгу під час посадки в автобус у зону відчуження і на КПП Дитятки, наявність у пасажирів масок або респіраторів, одноразових рукавичок і дезінфікуючих засобів для обробки рук, а також дотримання соціальної дистанції.При цьому до відвідування зони відчуження не допускатимуться особи, які мають температуру понад 37,2, а також з симптомами респіраторних захворювань. Якщо під час проведення температурного скринінгу на КПП Дитятки буде зафіксована підвищена температура або виявлено особу з ознаками респіраторних захворювань - вся група не буде допущена в зону відчуження.Також на період адаптивного карантину діятимуть обмеження на відвідування певних об'єктів. Зокрема, діятиме один маршрут, розрахований на один день - село Залісся, міста Чорнобиль та Прип'ять, об'єкт Чорнобиль-2, село Копачі та оглядовий майданчик ЧАЕС. Нарешті, є обмеження за кількістю людей у групі, а саме не більше 10 осіб."Щоб уникнути скупчення відвідувачів, пересування маршрутом здійснюватиметься за фіксованим графіком руху з моменту прибуття і до завершення візиту. Зняття всіх обмежень відбудеться після завершення карантину", - підсумували в ДАЗО.Нагадаємо, що раніше в трьох областях дозволили пом'якшити карантин. Продовжити знімати обмеження дозволили в Луганській, Волинській та Закарпатській областях. У чотирьох регіонах карантин поки послаблювати не можна.Також повідомлялося, що МОЗ змінить стратегію до другої хвилі коронавірусу. Україну чекає друга хвиля епідемії коронавірусу, як це зазвичай буває з грипоподібними захворюваннями.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com