Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Заступник голови ОДА звільняється з посади

12 серпня 2020 р., 13:00

Про цн стало відомо сьогодні

Ігор Шинкарюк написав про це на сторінці "Фейсбук":

"Шановні краяни!

Я прийняв рішення залишити пост заступника голови Закарпатської ОДА. Самовіддана служба своєму народу завжди була, є і буде пріоритетом моєї діяльності та особистим життевим принципом.

Свою подальшу роботу, досвід, енергію та потенціал планую направити на розбудову і укріплення місцевого самоврядування, підвищення добробуту наших громадян та пошук і генерування нових прогресивних рішень, які щоденно робитимуть кращим все, що нас оточує.

Високий рівень навантаження не дасть можливості виконувати свої службові обов’язки у повному обсязі, що, в свою чергу, може негативно вплинути на якість виконання поставлених завдань та оперативність при прийнятті важливих рішень. Як професіонал, не можу дозволити таких речей, тому прийняв не просте, але необхідне рішення.

Дякую керівництву держави за довіру та голові Закарпатської ОДА за розуміння і підтримку.

Щиро дякую своїм колегам та підлеглим за роботу і всебічну підтримку. Все, що нам вдалося зробити та започаткувати - це Ваша заслуга та результати Вашої кропіткої роботи. Пишаюся тим, що доля подарувала мені можливість працювати з фахівцями такого рівня.

Закарпаття - це наш спільний дім. Зробити його кращим - наш спільний обов’язок. Попереду багато роботи, генерування нових ідей та їх подальше інтегрування в систему життєдіяльності регіону, реалізація і підтримка ініціатив президента України та багато іншого. Тож моя робота не закінчується, вона тільки починається." - Пише посадовець у мережі.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp