Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Сучасні нащадки імператриці Марії-Терезії вручили орден Алену Панову

12 серпня 2015 р., 12:37

Отримав орден "Полум*я миру

Його Імператорська Високість, Ерцгерцог Австрії та Королівській Принц Угорщини і Чехії, Принц Тоскани Шандор Габсбурґ-Лотарингський та Її Імператорська Високість Грета Маргарет Габсбурґ-Лотарингська під час візиту до Ужгорода вручили відомому ужгородцю, засновнику першого в Україні приватного скверу Марії-Терезії Алену Панову орден "Полум’я миру".

 

Подружжя Габсбурґів-Лотарингських є очільниками міжнародної організації «Полум’я миру», яку представляють посольства по всьому світу, здійснюючи чимало гуманітарних проектів, у тому числі завдяки серйозним зв’язкам з політиками, бізнесменами та іншими «селебріті»).

Нащадки однієї з найвідоміших правительок у світовій історії високо оцінили відкриття скверу і пам’ятника Марії-Терезії в Ужгороді.

“Це чудовий монумент, прекрасна скульптура! Вона дуже вдала. І юна Марія-Терезія, і у більш поважному віці, як ми бачимо на картині у цьому салоні трьох портретів «Вілли П» в Ужгороді – саме такою її бачимо і ми. Встановлення пам’ятника у вашому місті – для нас це символ поєднання народів. Тепер ми живемо в різних державах, але раніше це була одна країна і дуже важливо пам’ятати, що при правлінні Марії-Терезії був здійснений значний крок вперед – у освіті, релігійній свободі і взагалі в сенсі культури», - каже Грета Маргарет Габсбурґ-Лотарингська.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp