1 грудня в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбулася підсумкова нарада за результатами роботи в листопаді 2015 року. Захід пройшов під головуванням очільника закарпатських рятувальників Романа Гудака. На зустрічі були присутні керівний склад Управління та начальники структурних підрозділів краю. Учасники наради проаналізували власну діяльність протягом минулого місяця й намітили основні плани роботи на грудень.
Заступник начальника Управління Глєб Бурковський під час своєї доповіді зазначив, що за листопад пожежно-рятувальні підрозділи Закарпаття здійснили 102 виїзди на гасіння пожеж і 65 – для ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійних лих. Водночас протягом місяця було зареєстровано 44 хибні повідомлення про загорання.
Минулого місяця на Закарпатті виникла одна надзвичайна ситуація. Протягом 20-21 листопада у краї спостерігались інтенсивні опади у вигляді дощу в кількості 54–79 мм за 12 годин. Внаслідок цього у 5 районах області було підтоплено 401 дворогосподарство (в тому числі 168 житлових будинків), 17 га сільгоспугідь, пошкоджено 3 дерев’яні та 2 металеві мости, зруйновано 3 металеві переходи, зазнали ушкоджень 590 м дамб і берегоукріплень, а також 110 м покриття автодоріг місцевого значення.
Нагадаємо, що
на Рахівщині розпочали відновлювати дорогу на Драгобрат.У ході наради начальник Управління Роман Гудак висловив подяку за проведену роботу особовому складу підрозділів Рахівського, Тячівського, Міжгірського та Воловецького районів, який брав участь у ліквідації наслідків підтоплень окремих населених пунктів Закарпатської області. Усього від Управління ДСНС було залучено 67 рятувальників і 13 одиниць техніки.
Крім цього, протягом листопада в області трапилася 41 некласифікована надзвичайна подія. Зокрема, піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення 11 разів виїжджали на знешкодження вибухонебезпечних предметів. Крім цього, за місяць у краї 4 рази проводилися роботи з пошуку людей. Також було зафіксовано 8 повідомлень про замінування будівель і 2 випадки падіння дерев.
Як основні завдання на грудень закарпатські рятувальники визначили підготовку пожежної техніки до роботи в складних зимових умовах, перевірку готовності пунктів обігріву до прийому громадян і постійний контроль за станом проїзду на автошляхах державного і міжнародного значення.
У ДСНС України в Закарпатській області