Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді вперше провели бізнесовий форум

30 листопада 2016 р., 16:50

«Україна – країна підприємців»

В Ужгороді сьогодні проходить регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців». Захід організований Українською спілкою промисловців і підприємців (УСПП) спільно з "Приватбанком" і, як зазначають організатори, орієнтований на підприємців та тих, хто бажає розпочати власну справу.

Участь у форумі беруть майже три сотні представників бізнесу, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв у вітальному слові учасникам відзначив, що напередодні форуму фахівці управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради спільно з представниками КБ ПАТ «Приватбанк» та регіонального відділення УСПП проаналізували можливості міського бюджету і напрацьовують програму підтримки малого та середнього бізнесу, якою передбачено виділення з міського бюджету 1 мільйона гривень на погашення відсотків по кредитах для бізнесу.

Дотепер подібних програм у місті не було.

«Основне джерело надходжень до бюджету міста – це податок на доходи фізичних осіб. Тобто це сплачені податки із заробітної плати як працівниками, так і роботодавцями. Дуже важливо, щоб підприємці мали можливість розвиватися, створювати нові робочі місця, платити заробітну плату - офіційну, а не в "конвертах", бо це - поповнення бюджету. Тому міська влада докладатиме зусиль, щоб підтримати підприємництво. Один із напрямків – вдосконалення зручностей у функціонуванні Центру надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради, який значно сприяє спрощенню ведення й прозорості процедури створення бізнесу», – підкреслив міський голова.

Перший заступник Ужгородського міського голови Іштван Цап у своєму виступі наголосив на безумовній підтримці міською владою підприємницьких ініціатив. Так, зокрема, на завершальному етапі проект програми підтримки малого та середнього бізнесу, яка не приймалася щонайменше останні 5 років. Цим документом у тому числі передбачається компенсація відсоткової ставки за кредитами, впровадження маркетингових ваучерів, фінансова підтримка проектно-кошторисної документації нових бізнес-проектів та допомога у сертифікації продукції відповідно до стандартів ЄС.

{g}

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp