Головна мета проекту – створення центру неформальної освіти для дорослих та дітей.
У рамках проекту пройде велика кількість освітніх заходів – заняття з урбаністики та архітектури для дітей та їхніх батьків «Школа ужгородця», лекції з питань громадського життя та сучасного мистецтва, тренінги для активістів культурного сектору, інноваційні форми участі громади у заходах сучасного мистецтва – медіа-вистава Ю. Андруховича «Альберт, або найвища форма страти» (23 вересня у галереї «Ілько») та виставка «Ужгородці», яка буде створена художниками спільно із жителями міста.
Одним із важливих пріоритетів проекту «Майстерня соціального проектування» є забезпечення рівних можливостей для неформальної освіти для усіх верств населення, тому заплановано також 10 воркшопів «Основи фотообробки та відеомонтажу» для людей з інвалідністю (серпень – жовтень 2017). В результаті курсу учасники отримають нові компетенції, що покращуватимуть їхню соціальну адаптацію, нададуть можливість вести активніший спосіб життя та заробляти. Попит на такі компетенції в професійному секторі зараз досить великий, після воркшопів ми надаватимемо найактивнішим учасникам контакти потенційних роботодавців.
Критерії відбору учасників – стан здоров’я (учасник повинен мати можливість навчатися та працювати на комп’ютері) і мотивація для навчання та працевлаштування. Воркшопи відбуватимуться в Ужгороді. Попередня реєстрація на воркшоп: https://goo.gl/forms/kwtwl3jhY1Lfk8Cx1
Заняття безкоштовні, але учасники повинні мати вдома комп’ютер, придатний для мінімальної роботи з графікою. Проект «Майстерня соціального проектування» є частиною проекту організацій DVV International та ГО «Інтеграція та розвиток» «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» і виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.