Вона включатиме комплексний підхід до розвитку галузі та буде складовою стратегії розвитку міста на період до 2027 року. В її рамках розроблятиметься й туристичний портал Мукачева, функціонал якого пропонуватимуть самі гравці туристичного ринку міста. Працювати представники галузі – учасники громадських організацій матимуть змогу у новоствореному Центрі громадськості та національних культур. Йдеться і про проведення конференцій, форумів та інших заходів. Про це також домовилися на зустрічі.
Про те, що галузь треба розвивати комплексно – наголошував і міський голова. «Ми вже працюватимемо у форматі ОТГ, туристичний потенціал громади зросте. Тому при розробці проекту бюджету-2020 маємо врахувати й проекти туристичної галузі, які можливо буде втілити», - зазначив Андрій Балога.
Серед тих, які озвучили присутні на зустрічі – паркувальні місця для великих туристичних автобусів. Міський голова пропонує вже наступного року організувати вже кілька таких місць, при заїзді з різних частин міста. І вони мають бути в радіусі півкілометра від центральної частини. Як варіант пропонувалося зона біля МДУ, на вулиці Миру неподалік СЗОШ №3, парк «Перемоги» та в інших частинах. Піднімалося й питання освітлення центральної частини міста. Фахівці з управління міського господарства зазначили, що пропонується замінити самі лампи та лед-освітлення. Від цього буде і якіснішим освітлення, також заощаджуватимуть на витратах на електроенергію.
Серед великих інфраструктурних проектів центральної частини пропонувалося провести оновлення приміщення нинішньої художньої школи з створенням тут музейної установи. Також учасники зустрічі пропонували провести реконструкцію Депеш парку, влаштувати амфітеатр. Тут пропонується проводити малі міські фестивалі.
Присутні погодилися проводити діалог частіше, при цьому всі пропозиції опрацьовувати та подавати для врахування при прийнятті бюджету-2020.