Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді лунатиме угорська музика

5 грудня 2014 р., 11:40

Гості з Угорщини виступлять разом з Ансамблем солістів під керівництвом Олени Короленко.

06 грудня 2014 р. 0 17.00 у залі Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая відбудеться спільний концерт Камерного оркестру Яноша Ловотта з м. Шаторолйоуйгей (Угорщина) та Ансамблю солістів під керівництвом Олени Короленко.

Камерний оркестр Яноша Ловотта створений у 1990 році з викладачів, студентів музичних вишів та найкращих учнів музичних шкіл регіону Земплен. Колектив багато концертує на теренах Угорщини, а також мав нагоду музикувати в Румунії, Словаччині, Україні, Голандії та Німеччині. За час свого існування оркестр здійснив записи 7 аудіоальбомів.

Репертуар оркестру розмаїтий - від музики епохи бароко до сучасної та найважливішим своїм завданням керівник та артисти оркестру вважають ознайомлення слухачів та популяризацію музики в стилі вербунк, одним з основопожників якого вважають Яноша Ловотта.
Незмінним художнім керівником та концертмейстером оркестру є Янош Домбоварі.
Програму концерту розпочнуть лауреати Міжнародного конкурсу ім. Д.Бортнянського Ансамбль солістів під керівництвом Олени Короленко творами заслуженого діяча мистецтв України Іштвана Мартона. Угорські митці представлять твори Я.Ловотта, Я. Бігорі, А.Чермака, Й.Кошшовіца, М.Рожавельді, К. та Ф. Доплерів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp