Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Україні створили Національний одеський медуніверситет

27 лютого 2019 р., 18:56

Будівля Одеського національного медичного університету.

Уряд в другий раз ухвалив рішення про створення Національного одеського медичного університету.

Кабінет міністрів в середу, 27 лютого, вдруге прийняв рішення про створення Національного одеського медичного університету шляхом злиття Одеського національного медичного університету (ОНМедУ) і Кримського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначено, що попереднє рішення про створення Національного одеського медуніверситету, реалізація якого була заблокована судом, скасували.

Як пояснили в Міністерстві охорони здоров'я, вказане рішення має на меті усунути прихильників екс-ректора Валерія Запорожана, які блокують виплату стипендій і зарплат протягом двох місяців.

Передбачається, що створення нового закладу вищої освіти проходитиме на базі ОНМедУ, тобто фізичного перенесення закладу не буде.

Нагадаємо, 10 грудня Міністерство охорони здоров'я заявило про захоплення Одеського національного медичного університету невідомими особами.

Незабаром глава Нацполіції Одеської області Дмитро Головін заявив, що інформація про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ) не відповідає дійсності.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp