Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття: Молодь небайдужа до освітніх проблем у селах

24 грудня 2014 р., 16:40

Саме на ній акцентуватимуть увагу у рамках акції «Подаруй дитині майбутнє!»

УДАРна молодь Закарпаття спільно з ГО «Єдине студентство» проводять волонтерську акцію зі збору дитячих книжок «Подаруй дитині майбутнє!». Як зазначає один із організаторів Ладислав Помпель, її задумали, щоб привернути увагу до проблем сільської освіти.

«Ціль нашої акції – зібрати якнайбільше книг, написаних українською мовою, і передати їх у села. Пройшли ті часи, коли діти читали з ліхтариком під ковдрою і коли вони із захопленням відвідували бібліотеки. Якщо у містах фонди ще поповнюють, в маленьких населених пунктах цього, на жаль, не відбувається. Можливо, ситуація була б кращою, якби сільських читальнях була нова цікава література», - каже Ладислав.

Активісти збирають книжки для бібліотек Есені, Галочі, Великої Доброні. «Саме там найбільше не вистачає українськомовних книг. Акція триватиме до 15 січня. Долучитися до неї може кожен, принісши нам літературу зі своєї домашньої бібліотеки», - зазначив організатор.

Молодіжне крило УДАРу вже має досвід подібних акцій. Зокрема, минулого року активісти провели акцію «Західна Україна – Криму», у рамках якої кожна партійна організація взяла на себе одне з міст Криму та передала кілька сотень українських книг на потреби бібліотек півострова.

«Сподіваємося, результат цієї акції буде не гірший, ніж минулорічний збір книжок, - кажуть організатори. - Сьогодні на ринку дешевше купити пачку цигарок, аніж книгу, і ця тенденція, на жаль, зберігається. У кожного вдома є література, яку можна передати в бібліотеку. Ми запрошуємо зробити хорошу інвестицію в розвиток сільської освіти і культури».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com