Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Влада Закарпаття думає, як поділити залишкові 145 мільйонів гривень

29 січня 2015 р., 10:55

З цього приводу сьогодні в Ужгороді відбулася нарада

В облраді засідала робоча комісія з розподілу залишків коштів обласного бюджету, що утворилася на 1 січня 2015 року. Участь в її роботі взяли голови облради Володимир Чубірко та ОДА Василь Губаль.

Комісію створено 16 січня, її співголовами призначено першого заступника голови облради Михайла Поповича та заступника голови ОДА Михайла Рівіса. Керівництво області вже доручило головним розпорядникам коштів обласного бюджету подати департаменту фінансів ОДА пропозиції про необхідність збільшення бюджетних призначень у 2015 року за рахунок додаткових джерел фінансування обласного бюджету. Йдеться вільний залишок обласного бюджету в сумі 145 мільйонів гривень.

Відкриваючи нараду Володимир Чубірко наголосив що при розподілі коштів, необхідно в першу чергу фінансувати обласні заклади, які нам треба утримувати, також маємо допомагати містам, районам, селищам та містам. «Йдеться про утримання навчальних та медичних закладів. Є пропозиція розподілити ці кошти на обласні програми, частину на обласні заклади, інше – інвестувати в територіальні громади. Треба вкладати в кошти в ті об’єкти, які будуть здані в експлуатацію», - запропонував керівник ради

Василь Губаль зазначив, що в питанні фінансування обласних закладів, є порозуміння. «Також необхідно звернути увагу на обласні програми – освітні, медичні. І ці програми треба фінансувати першочергово. Водночас вважаю за доцільне, що питання розподілу вільних залишків питання треба обговорити з депутати-мажоритарниками Верховної Ради, депутатським корпусом облради, щоби були враховані інтереси територіальних громад», - зазначив голова ОДА.

Михайло Попович запропонував ревізувати заборгованість за виконані роботи в області станом на початок цього року. Також вважає за доцільне оптимізувати витрати, і фінансувати обласні програми, які приносять реальну користь нашим громадам. Наступний крок - внесення змін до обласного бюджету.

Спільній робочій комісії доручено до 16 лютого узгодити з головними розпорядниками коштів обласного бюджету, райдержадміністраціями, районними радами та міськвиконкомами пропозиції щодо спрямування додаткових коштів з обласного бюджету для включення їх до проекту рішення обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік.
Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com