Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Факультет Міжнародних відносин УжНУ відсвяткував День народження (ВІДЕО)

16 квітня 2015 р., 13:20

Факультетові виповнилося 17...

15 квітня факультет міжнародних відносин відзначив свої народини – 17 років із дня заснування. Святкувати вирішили Днем відкритих дверей на факультеті, запросивши школярів-старшокласників Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської ОДА.

Захід розпочався з вітальних слів декана факультету міжнародних відносин професора Миколи Палінчака, який висловив гордість з того, що філію київського вишу вдалося успішно трансформувати у повноцінний структурний підрозділ УжНУ: «За 17 років наш факультет відбувся. Тут працюють справжні професіонали-практики. Деякі з них – колишні дипломати. Весь наш колектив працює дуже потужно, тому й студенти у нас одні з найкращих. Навчатися тут означає знати і економіку, й іноземні мови. Фішка факультету ще й у тому, що кожен наш студент має можливість виїхати за кордон на роботу».

Проректор із навчально-виховної роботи Ігор Король зауважив, що дуже радий читати лекції на факультеті міжнародних відносин, бо це надзвичайно сучасний підрозділ. Також запевнив учнів у тому, що, отримавши подвійні дипломи (такі видає факультет), вони зможуть вдало працевлаштуватися.

Привітав присутніх і завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Володимир Приходько.

«Вітаю всіх з днем народження нашого факультету! Щиро бажаю сьогоднішнім гостям влитися у цей чудовий колектив, де зможете багато чого навчитися, стати професіоналами. Ви вчитеся в цікавий період, коли стара, традиційна система освіти перебуває у фазі переходу до онлайн-режиму. Новітня система вимагає ще більшої відповідальності, самодисципліни. Ми віримо, що наші майбутні студенти саме такі − сильні і відповідальні», – висловив упевненість професор.

Після вітальних слів керівників і викладачів факультету слово надали студентам, які привітали своїх викладачів зі святом, заспівали студентський гімн і подарували присутнім торт.

Завершував урочисту частину декан Микола Палінчак. Він закликав школярів поповнити лави студентів факультету міжнародних відносин, поділився планами на майбутнє і запросив скуштувати святковий презент.

Після урочистостей організатор заходу, заступник декана з виховної роботи Людмила Казакова запросила майбутніх абітурієнтів на ознайомчу лекцію «Факультет міжнародних відносин: місце, звідки видно увесь світ», а студентів-п’ятикурсників − на зустріч із запрошеними на подію представниками компаній з іноземним капіталом щодо працевлаштування випускників. Також всі охочі мали змогу відвідати виставку фоторобіт випускників і студентів факультету міжнародних відносин і поспостерігати за футбольними баталіями за Кубок декана.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp