Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Від сьогодні на Закарпатті допомагатимуть дітям з вадами зору

7 квітня 2014 р., 09:24

Із 7 по 27 квітня на Закарпатті проходитиме IX Всеукраїнська благодійна акція фонду «Серце до серця».

Для допомоги дітям із вадами зору «Я хочу бачити життя!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України. За восьмирічну діяльність фонду обласним дитячим лікарням передали медобладнання на суму 20,5 млн грн. 

Торік спільними зусиллями по всій Україні волонтери зібрали 4,3 млн грн, за рахунок яких 25 обласних дитячих лікарень отримали медичне обладнання для діагностики та лікування слуху, а також закупили 783 слухові апарати й передали в безкоштовне користування дітям із вадами слуху. 

Зокрема на Закарпатті за результатами проведеної акції в 2013 році вдалося зібрати 454 тисяч гривень, що стало другим показником в Україні. Реквізити для перерахування благодійних внесків: одержувач – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», р/р 2600501306399 в Київському відділенні центральної філії ПАТ «КРЕДОБАНК», МФО 325365, СДРПОУ 34354227. Призначення платежу – «Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Трибуна

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp