Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Майбутні митці презентували дипломні роботи (ФОТО)

22 червня 2015 р., 17:01

Представлення робіт відбулося сьогодні, 22 червня

Голова обласної ради Володимир Чубірко та голова ОДА Василь Губаль на запрошення ректора Закарпатського художнього інституту Івана Небесника побували на публічному захисті дипломних робіт випускників Закарпатського художнього інституту та коледжу мистецтв імені Адальберта Ерделі, який відбувся у виставковому форматі в «Галереї Ілько». Тут представлено роботи 70 випускників інституту та 40 – коледжу. Головою комісії, яка оцінюватиме роботи випускників став віце-президент Національної академії мистецтв України Микола Яковлеєв.

 

Закарпатський художній інститут створено 12 років тому. Тоді до викладацької діяльності було запрошено провідних художників Закарпаття. Становленню інституту надавали допомогу і підтримку видатні діячі мистецтва України Еммануїл Мисько, Андрій Чебикін, Андрій Бокотей, Володимир Микита, Володимир Чепелик. 

У червні 2009 року відбувся перший випуск п’ятого курсу інституту, які захистили рівень спеціаліста зі спеціальностей образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а також дизайну. Тут готують фахівців за напрямками «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» (живопис, художня кераміка, художня обробка металу, художня обробка дерева) та «дизайн» (графічний дизайн, дизайн інтер’єру, дизайн середовища).

Сьогодні, на публічному захисті дипломних робіт окрім живописних праць, на виставці представлені вироби з дерева, артбуки (книжечки), плакати, афіші, макети, роботи з дизайну інтер’єра і середовища.

Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com