Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Угорщина готова прийняти на лікування ще 20 поранених бійців із зони АТО

13 січня 2016 р., 16:00

Такий результат зустрічі

Про це в Ужгороді заявив заступник Державного секретаря Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини (МЗЕЗС) Жолт Чутора на зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Нагадаємо, що восени минулого року з ініціативи Міноборони Угорщини в цій країні вже проходили лікування двадцятеро українських військовослужбовців, поранених у ході військових дій на Донбасі. І зараз Угорщина висловила готовність прийняти ще стільки ж українців.
Крім того, Ж.

 

Чутора повідомив, що Євросоюз прийняв рішення про виділення 70 мільйонів євро для розвитку інфраструктури прикордонних регіонів України та чотирьох країн ЄС, що межують між собою. При цьому половина з суми (35 мільйонів євро) буде виділена саме Україні.
Під час зустрічі, в якій з угорського боку взяли участь також керівники Генконсульств Угорщини в Ужгороді й Берегові та представники МЗЕЗС Угорщини, обговорювалися економічні та політичні питання, у тому числі забезпечення умов для кращого розвитку угорської громади на Закарпатті. Г.Москаль привітав Ж.Чутору з високим результатом, який отримала Партія угорців України (КМКС) на місцевих виборах, і підкреслив, що програмні засади КМКС набагато легше виконати, якщо її представники будуть інтегровані у владу. 

Як відомо, керівника фракції КМКС обрали першим заступником голови обласної ради, крім того, ряд керівних посад представники угорської громади отримають найближчим часом у структурних підрозділах облдержадміністрації.
У ході розмови керівник Закарпаття поінформував гостя з Угорщини про ситуацію на «Драгобраті» і запевнив, що зробить усе можливе для мінімізації негативних наслідків (особливо щодо туристичної галузі) цього резонансного випадку.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp