З різницею у один гол полтавці забрали перемогу у наших футболістів.

Голи: Тома (41хв) - Авраменко (22хв, 81хв)

«Говерла»: Пахомов, Буксар (Переш, 84), Ряшко (к), Ковчар, Реутов, Добровольський, Гей, Русин (Шведюк,46), Павлич, Тома, Варваринець (Островка, 61);

Старший тренер: Валентин Слюсар;

«Ворскла»: Горба, Зубко, Процишин, Сидоренко, Жениленко (Дорош, 69), Ічанський (к), Рудик, Смірнов (Пилиповець, 54), Костенко, Авраменко (Гасенко, 85), Брага (Мілько, 71);

Запасні: Голуб, Бакланов, Сіробаба;

Старший тренер: Олександр Омельчук.

Перший момент у зустрічі був у гостей. Авраменко пробивав по воротах. Але воротар «Говерли» впорався з ударом. А вже в другому епізоді «ворскляни» забили. Авраменко вдало пробив головою після подачі кутового - 1:0.

Ужгородці відповіли не відразу. Через 20 хвилин, Тома «обікрав» захисників, вийшов один на один з воротарем і точно пробив - 1:1.

На початку другого тайму - знову два моменти у «Ворскли». Спочатку Ічанський пробив зі штрафного - трохи неточно. А потім Процишін ​​вистрибнув вище за всіх і бив головою - мимо. Знову міг відзначитися Авраменко, але його удару зовсім малого не вистачило - штанга. У другому епізоді він виходив один на один з воротарем, після пасу Браги, але знову пробив і повз воротаря, і повз ворота.

Господарі відповіли ударом після кутового. Горба зіграв надійно. А за десять хвилин до кінця основного часу Авраменко все-таки вдалося реалізувати вихід один на один - 1:2. Треба сказати, що в другому таймі полтавчани виглядали переконливіше своїх суперників, і тому перемога ця важка, але заслужена. .

За матеріалами ФК "Говерли" та ФК "Ворскла"