Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Закарпаттяобленерго» виявляє багато крадіжок електрики

16 лютого 2016 р., 10:34

За кілька днів їх зафіксували майже 100.

У період із 8 по 12 лютого 2016 року працівники Товариства виявили 91 факт крадіжок електричної енергії, що майже на чотири десятки фактів більше порівняно з попереднім тижнем (53).

Зокрема, було складено 71 Акт про порушення Правил серед населення та 20 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському, Мукачівському, та Ужгородському районах (13 порушень на Тячівщині та по 12 – у інших двох районах). Найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою втручання в роботу приладу обліку шляхом гальмування диска лічильника, пошкодження приладу обліку, а також пошкодження та зриву пломб.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 8-ми районах, із яких найбільше у Виноградівському та Тячівському (по 5 випадків). Найчастіше порушення – втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло, пошкодження та зрив пломб) та самовільного підключення до мереж енергопостачальника.

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 319,6 тис. грн, із яких:

побут – 233,3 тис. грн;

юридичний сектор – 86,3 тис. грн.Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com