Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті перебуває делегація Консультаційної Місії Європейського Союзу (Фото)

29 лютого 2016 р., 20:07

Візит триватиме декілька днів

На Закарпатті - з візитом представники Косультаційної Місії Європейського Союзу (КМЄС) з реформування сектору цивільної безпеки в Україні. У складі делегації – фахівці з питань регіонального співробітництва Удо Мьоллер, Фелікс Гаутч, а також радник з питань стратегічних комунікацій Тійт Матсулевич. Головна мета візиту – дізнатися про загальний стан сектору цивільної безпеки у Закарпатській області, а також визначити потенційні напрямки майбутнього співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

У понеділок, 29 лютого, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль провів робочу зустріч із фахівцями відділу регіонального співробітництва КМЄС. Під час зустрічі члени делегації розповіли про основні завдання та напрями роботи Консультативної Місії, питання пов’язані з реформуванням сектору цивільної безпеки, зокрема правоохоронних органів на центральному та регіональному рівнях.

Геннадій Москаль поінформував про політичну та соціально-економічну ситуацію на Закарпатті та в Україні, а також про роботу правоохоронних та силових відомств регіону.

Також під час зустрічі обговорили загальну ситуацію зі станом безпеки в області та напрямки реформування правоохоронних органів.

Представники Косультаційної Місії Європейського Союзу перебуватимуть в краї до 4 березня.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp