Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Філармонія запрошує на концерт

2 листопада 2016 р., 15:55

Присвячений винобранню

Відродити давні традиції закарпатського виноградарства і виноробства – справа нелегка, але перспективна. Особливо з огляду на унікальні особливості нашого клімату та величезний потенціал місцевих виноробів. Давно час вдихнути нове життя у занепалу під час невдалої антиалкогольної кампанії галузь, адже нам до снаги повернути колишню славу закарпатського вина. А от відтворення давнього обряду винобрання з його неповторним шармом, жартами і веселощами можна буде побачити на концерті Заслуженого академічного Закарпатського народного хору 6 листопада о 17.00.


«ОЙ, НА ГОРІ ВИНОБРАННЯ!» – так називається програма, до якої крім вокально-хореографічних композицій ввійшло ще багато жартівливих закарпатських народних пісень і танців, сольних і оркестрових номерів. Керівник колективу – заслужений працівник культури України Наталія ПЕТІЙ-ПОТАПЧУК. Балетмейстер – заслужений працівник культури України Михайло САЧКО. Як завжди, окрасою програми будуть виступи кращих солістів колективу – народного артиста України Петра Матія, заслуженої артистки України Надії Гораль, Яни Садварій, Мирослави Копинець, Василини Голянич, Михайла Бровді та ін. Ведучі – Наталія Делеган та Василь Матола. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня».
Підготувала Таїсія Грись

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp