Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рятувальники вчили людей безпечно поводитися в літній період

29 травня 2017 р., 17:39

Відпрацювання провели у двох районах області

29 травня у Воловецькому та Берегівському районах працівники ДСНС провели пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів Скотарське та Гут відповідно. Головною метою заходів було ознайомлення громадян з правилами безпечної поведінки в літній період.

У с. Скотарське Воловецького району спочатку рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільської ради, де обговорили проблемні питання, що стосуються дотримання правил пожежної безпеки в побуті, нагадали правила поведінки під час відпочинку в лісопаркових зонах та на водних об’єктах. Другим етапом стало проведення відкритого уроку для дітей літнього мовного табору «Вундеркінд», який діє на базі Скотарської ЗОШ І-ІІ ступенів та місцевого дошкільного навчального закладу. Загалом, у заході взяло участь 70 малюків. Діти з захопленням слухали поради рятувальників про безпечний літній відпочинок та розглядали пожежний автомобіль і його оснащення. Дошкільнята ставали в чергу аби приміряти пожежні каски, а школярі – одяг рятувальника. Найбільше всі зраділи коли рятувальники демонстрували гасіння умовної пожежі з подачею води, а потриматися за пожежний ствол прибігли навіть найменші вихованці дитячого садочку.

На згадку про візит рятувальників всі отримали кольорові листівки з основними правилами поведінки в різних екстремальних ситуаціях.

{g}

У Берегівському районі рятувальники акцентували свою увагу на інформуванні місцевого населення про стан з пожежами та наслідками від них. Озброївшись агітаційними матеріалами вони здійснювали подворові обходи місцевих мешканців, спілкувалися з власниками та звертали їх увагу на дотримання правил пожежної безпеки у побуті: недопущення вогняного лиха через необережне поводження з вогнем, через порушення пов’язані з монтажем та експлуатацією електроустановок та електроприладів.

Окремо відвідали й заклади з масовим перебуванням людей та проводили інформаційну роботу з обслуговуючим персоналом.
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com