Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У закарпатському селі є новий пунк "швидкої" (ФОТО)

12 січня 2018 р., 14:45

Новий пункт екстреної медичної допомоги запрацював на Виноградівщині в с.Великі Ком’яти.

Сучасний євроремонт у приміщеннях зроблено за рахунок обласного та місцевих бюджетів. Забезпечення транспортом, паливно-мастильними матеріалами, медикаментами та необхідним устаткуванням, як і всіх пунктів «швидкої» в області – централізовано за рахунок Закарпатського центру екстреної медичної допомоги.

{g}

Як зазначив начальник Виноградівської станції екстреної медичної допомоги Василь МАРКОВИЧ, медики «швидкої» обслуговуватимуть 4 села: Великі Ком’яти, Онок, Боржавське та Шаланки із загальною кількістю 18,5 тисяч населення (при нормативі 10 тис. населення). Донедавна в районі працювали сім бригад екстреної меддопомоги із них чотири – були розташовані у селах. «Тепер покращиться доступність селян до меддопомоги, оскільки додалася фельдшерська бригада, яка працюватиме цілодобово», - зазначила начальник Виноградівського відділу охорони здоров’я Леся КОРОЛЕВИЧ

А директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Володимир МАРКОВИЧ, вітаючи селян та медиків із приємною подією зауважив:

– Ми стараємося покращити надання медичної допомоги, оскільки це стосується кожної людини: і ненародженої, і тієї, що вже збирається за земну межу… Прагнемо аби медицина була на високому рівні і допомагала всім, хто цього потребує. На мій погляд, екстерна медична допомога працює чи не найкраще серед всієї галузі. Ці фахівці завжди приїдуть, допоможуть, а за потреби - госпіталізують. Ми спільно працюємо на те, щоб всі були здоровими і медична допомога надавалась якісно і вчасно.

Також з відкриттям пункту екстреної медичної допомоги ком’ятчан привітали голова облради Михайло Рівіс, керівники Виноградівського району Михайло Русанюк і Віталій Любка, депутат облради Наталія Костелеба-Веремчук, директор Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Фома Білинець, головний лікар Виноградівської районної лікарні Надія Онисько, керівник Виноградівського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Попдякуник та представники місцевої влади та громади.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com