Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Депутати беруться за реабілітацію політв’язнів на Закарпатті

3 квітня 2018 р., 09:50

Яких ще нереабілітовано

Бажання допомагати громадам та окремим жителям краю депутати Закарпатської облради демонструють у сесійний та міжсесійний період через депутатські запити та звернення.

Так, під час другого пленарного засідання 10-ї сесії Наталія Костелеба-Веремчук звернулася із депутатським запитом щодо виділення коштів у сумі 370 тисяч гривень для завершення будівництва водонапірної вежі в с.Мала Копаня Виноградівського району для цілодобового забезпечення людей питною водою.

А обласний обранець Василь Губаль у своєм депутатському запиті розповів про нелегку долю нашого земляка - жителя с.Росішка Рахівського району Івана Мирона, 1929 року народження. 9 березня ц.р. йому виповнилося 89 років, 25 років з яких провів у радянських таборах ГУЛАГу за так звану антирадянську діяльність. Насправді Іван Васильович виступав проти поневолення України. Він був одним із трьох засуджених, хто отримав максимальний термін ув’язнення і не вийшов на волю навіть після смерті Сталіна, бо відмовився покаятись. Як каже сам Іван Мирон, не міг цього зробити, бо не вважає захист України і боротьбу за неї злочином. На сього він – єдиний нереабілітований політв’язень на Закарпатті з числа живих. Тож, Василь Губаль звернувся до депутатського корпусу краю з проханням відновити історичну та людську справедливість і звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра юстиції України та Генерального прокурора України з проханням у найкоротші терміни провести процедуру реабілітації Івана Мирона та здійснити перегляд соціальних гарантій, на які має право ця шанована людина.

Запити підтримані депутатським корпусом та направлені у відповідні інстанції для розгляду та вирішення.


Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com