Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Розмір літературної премії імені Юрія Мейгеша збільшать до 10 тисяч гривень

19 липня 2018 р., 09:25

Положення про Мукачівська міську літературну премію імені Юрія Мейгеша для молодих авторів планують затвердити на черговій сесії міськради в новій редакції

Літературна премія імені Юрія Мейгеша для молодих авторів заснована Мукачівською міською радою на честь одного з найбільш відомих українських письменників Закарпаття ХХ століття, почесного громадянина міста Мукачева.

Премія присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Загальний розмір премії збільшено до 10 тисяч гривень.

До участі в конкурсі допускаються твори молодих авторів, які проживають і працюють на території міста Мукачева, віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи).

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання сесії Мукачівської міської ради.

До участі в конкурсі на здобуття премії допускаються конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози.

До розгляду не приймаються твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com