Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Олександр Садварій заспівав у Берегові

8 грудня 2018 р., 10:00

Також з передріздвяною програмою завітали Анастасія Вишневська та Ірина Пилипенко.

Розпочався концерт різдвяним гімном “Хліб ангела”, а далі лунала популярна колядка “Діва Марія сина народила”. Олександр Садварій просто заворожував своїм неординарним голосом. Задушевні ліричні та ритмічні сучасні мелодії прозвучали у виконанні дівчат. Зокрема, хвилю оплесків зірвала сержант поліції Ірина Пилипенко, яка подарувала глядачам відому композицію “Плакала” з репертуару гурту “Казка”. Загалом зал активно підспівував артистам та аплодував, а окремі номери супроводжували ліхтариками з мобільних телефонів. Після концерту молодь радо фотографувалась на згадку насамперед з Олександром Садварієм, а виходячи із залу міського Будинку культури юнь все-ще наспівувала куплети з пісень, що почули.

“Це було просто круто,”- ділились враженнями хлопці та дівчата з Берегівської української гімназії. Їх підтримали й ровесники із ЗОШ № 3.

“Ми не вперше виступаємо в Берегові,- каже Голосу Карпат Олександр Садварій.- І завше відчуваємо тут щирий прийом, маємо хороший звук та вдячну публіку.”


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com