Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Тячівщині створено осередок Товариства лісівників України

12 лютого 2019 р., 11:40

Днями голова товариства лісівників Закарпаття Василь Кий відвідав з робочим візитом Тячівський район, де зустрівся з працівниками ДП «Тячівське ЛГ».

Так під час зустрічі з колективом було створено осередок товариства лісівників у Тячівському держлісгоспі.Очолив товариство лісівників у ДП «Тячівське ЛГ» Валерій Петрович Мурга.Всеукраїнська громадська організація Товариство лісівників України є неприбутковою громадською організацією, що має всеукраїнський статус. 

На цей час Товариство лісівників України вдосконалює свою роботу, для першочергового вирішення викликів і проблем які постали перед лісовою галуззю.Базові цілі діяльності Товариства спрямовані на вирішення глобальних проблем збереження придатного для життя довкілля та сприяння професійної діяльності і захисту інтересів працівників лісового сектору.Таким чином, здійснено перший крок на шляху розширення лісівничих рядів.Обласна рада Товариства лісівників України в Закарпатській області вітає ініціативу лісівників Тячівщини та запевняє у тому, що для підтримки лісівників краю та України буде зроблено все можливе.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com