Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Дороги, питна вода, аеропорт «Ужгород», туристична інфраструктура, сільський туризм – пріоритетні проекти регіональної програми

14 березня 2019 р., 15:15

Програмою «Формування конкурентоспроможності та інноваційності» передбачено за чотири роки реалізувати 22 проекти регіонального розвитку, з яких 9 вже впроваджено у 2018 році.

Про це йдеться у проекті рішення «Про хід виконання у 2018 році Плану заходів із реалізації у 2018-2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року», який підготував департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА на затвердження депутатського корпусу під час 14-ї сесії облради.

У звіті з оцінки результативності реалізації у 2018 році Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та плану заходів із її реалізації у 2018 - 2020 роках, виконавець документу інформує про 9 проектів, які впроваджено торік.

Так, завдяки проекту «Розвиток дорожнього господарства в області», здійснено поточні ремонти, капітальні ремонти та експлуатаційне утримання доріг області за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів державного бюджету. Зокрема за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку здійснювалась значна фінансова підтримка для реалізації 24 проектів дорожнього господарства у 2018 році.

За результатами реалізації проекту «Забезпечення населення якісною питною водою» збудовано та реконструйовано водопровідні та каналізаційні мережі населених пунктів області в т.ч. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Проект «Концепція розвитку міжнародного аеропорту «Ужгород» реалізовувався минулоріч за рахунок коштів обласного бюджету. Відтак, вдалося зберегти робочі місця та 77фахівців авіаційної галузі; забезпечено дотримання вимог сертифікаційної придатності аеропорту та його служб (навчання персоналу) – 20 осіб.

Зреалізувавши проект «Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок» промаркованотуристичні маршрути на 98,3 км.

Завдяки проекту «Сприяння розвитку сільського та агротуризму Закарпатської області» збільшено кількість діючих сільських садиб, розроблено та виготовлено 80 туристичні знаки «Сільська садиба» проведено 10 семінарів-навчань.

У рамках проекту «Промоція туристичного потенціалу області» семеро осіб взяли участь у виставкових заходах; випущено 10 інформаційних довідників, флаєрів, буклетів тощо; розміщено 29 інформаційних стендів; проведено 5 інформаційних та прес-турів.

Реалізувавши проект «Вдосконалення системи надання адміністративних послуг та формування новітніх підходів у наданні державних послуг на території Закарпатської області», - у 2018 році проведено роботи з розробки проектно-кошторисної документації для ЦНАПу в с.Т.Ремети Перечинського району та завершено капітальний ремонт закладу культури під центр надання адміністративних послуг у Воловецькому районі. Наявність ЦНАПу у громаді району забезпечує безперешкодний доступ для отримання адміністративних послуг та скорочення термінів на отримання адміністративних послуг до мінімально допустимих законодавством.

Завдяки проекту «Створення позитивного іміджу та підвищення інвестиційної привабливості Закарпатської області», у 2018 році проведено 27 міжнародних заходів.

За результатами реалізації проекту «Створення сприятливого середовища за допомогою фінансових інструментів» спрощено механізм ділових стосунків між субꞌєктами підприємництва, збільшено кількості субꞌєктів господарської діяльності, проведено бізнес-форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com