Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УжНУ вперше потрапив до престижного світового рейтингу університетів SСIMAGO

20 квітня 2019 р., 13:48

До одного з найбільш відомих рейтингів університетів SСIMAGO за підсумками роботи у 2018 році включено 682 (з понад 27 тисяч існуючих) найкращих університетів світу, у тому числі й 15 українських.

Лідером рейтингу є Гарвардський університет (США). Серед українських вишів УжНУ посів у цьому престижному рейтингу 14 позицію і 204 - серед східноєвропейських.

SСIMAGO – це щорічний рейтинг академічних інституцій та установ, шо проводять наукову діяльність, оцінка досягнень проводиться на основі комплексного індикатору, котрий поєднує три складові: рівень наукових досліджень, рівень інновацій та вплив на суспільні процеси. До нього включають інституції, котрі опублікували упродовж останнього року принаймні 100 статей у базі даних SСOPUS, втілюють у практику інновації та розробки.

Коментуючи цю новину ректор УжНУ Володимир Смоланка зауважив: «приємно, що УжНУ вперше потрапив до цього престижного рейтингу закладів вищої освіти нашої планети. Сприймаємо цей факт як стимул для подальшої інтенсивної роботи, вдячний колективу за прекрасну роботу».


Інформаційно-видавничий центр

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com