Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Знову небезпека: "Синій кит" повертається

14 червня 2019 р., 17:15

Будьте уважними до дітей

До України повертається смертельна гра "Синій кит". Це гра, кінцевим рівнем якої є довести гравця до самогубства і найчастіше ця гра поширена серед дітей, зокрема підлітків.

За матеріалами розслідувань правоохоронних органів та незалежних розслідувань, координуванням та поширенням цієї гри в Інтернеті займаються адміністратори так званих «груп смерті». Зазвичай у гру втягуються підлітки віком від 12 до 16 років., хоча є повідомлення про спроби вербування в гру і молодших дітей.

Здавалось би, останнім часом про цю гру нічого не було чути, у зв'язку із забороною соціальної мережі "Вконтакте",проте вчора на Львівщині 11-річний хлопчик покінчив життя самогубством, найвірогідніше через гру "Синій кит":

«Миколка був дуже товариський, чемний, активний, завжди з хлопцями гасав на велосипедах, був задіяний у різних гуртках. Та й сім’я — дуже порядна. Він — дуже доглянутий. Ми всі шоковані. Чула, що хлопчик начебто грав в одну з тих небезпечних ігор, щось таке як “Синій кит” чи “Момо”. У той день люди чули, як він, ніби в бабці на подвір’ї в селі Туради рахував від 12 в зворотному порядку. Але не зважили на це, бо вирішили, що дитина просто бавиться. Казали, що там і повісився, хоча чула також, що наче біля клубу», — розповідає LMN мешканка села Іванівці.

Наразі поліція проводить розслідування, проте ми наполегливо рекомендуємо уважніше ставитися до того, у які ігри грають діти у смартфонах і вберегти їх від небезпеки.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com