Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Холодницького відкрили справу через декларацію

19 червня 2019 р., 17:47

На Назара Холодницького відкрили справу

Голова САП вніс до декларації менше на 25 тисяч грн доходу від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) відкрила дисциплінарне провадження стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького за порушення в електронних деклараціях. Про це в середу, 19 червня, повідомляє пресслужба Центру протидії корупції (ЦПК).

У ЦПК відзначають, що поскаржилися на Холодницького в КДКП, тому що голова САП не задекларував частину доходу в деклараціях за 2016-2017 рр.Зокрема, "Холодницький вніс до декларації менше на 25 тисяч грн доходу від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку і не вказав, що займав кошти третім особам".

"У цілому сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить 135 тисяч грн. У декларації за 2017 рік були допущені ті ж порушення", - йдеться в повідомленні.

У ЦПК стверджують, що "Холодницький дуже добре розбирається у вимогах подання декларацій, оскільки особисто є процесуальним керівником у кримінальних справах, які розслідуються за фактами брехні в деклараціях. Тому ці порушення свідчать про нехтування законодавством".

10 червня КДКП відкрила дисциплінарне провадження стосовно голови САП. Перевірку Холодницького буде здійснювати член КДКП Валерій Архипов. Вона триватиме протягом двох місяців і при необхідності може бути подовжена ще на місяць.

Порушення подання декларації карається - доганою, забороною підвищення або звільненням.

Нагадаємо, навесні 2018 року стало відомо, що в робочому кабінеті Холодницького було знайдено підслуховувальний пристрій. Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що прослушка голови САП проводилася в рамках слідчих дій ГПУ і НАБУ.

Пізніше НАБУ оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій щодо Холодницького. На записі зафіксовано розмови глави відомства щодо декількох кримінальних проваджень, розпочатих САП.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com